Czytania mszalne na dziś:

W tygodniuW tygodniu888
W miesiącuW miesiącu4987
WszystkichWszystkich223619
Statistik created: 2014-10-31T14:24:34+01:00
54.91.35.130
UNKNOWN

This page uses the IP-to-Country Database provided by WebHosting.Info (http://www.webhosting.info), available from http://ip-to-country.webhosting.info

Życzenia imieninowe dla ks. Proboszcza

ŻYCZENIA IMIENINOWE DLA PROBOSZCZA

Uroczysta Msza św. Jubileuszowa dla Domowego Kościoła w naszej parafii w dniu 14 maja, była okazją dla nas, aby wyrazić nasze życzenia imieninowe pod adresem naszego Proboszcza ks. Bogdana. Jeden z kapłanów koncelebrujących ofiarował Mszę w intencji Solenizanta od parafian, zaś Państwo Jolanta i Kazimierz Drożdżowscy złożyli życzenia, a także wręczyli Proboszczowi symboliczny bukiet Kwiatów.

Oto teks tych życzeń:

„Ekscelencjo księże biskupie Władysławie!

Proszę pozwolić, iż korzystając z tak znamienitej okazji skierujemy kilka słów do naszego czcigodnego duszpasterza księdza proboszcza Bogdana, który kilka dni temu obchodził swoje święto patronalne.

Czcigodny księże Bogdanie, Drogi nasz solenizancie!

Proszę przyjąć od nas trochę spóźnione, ale z głębi serc płynące życzenia imieninowe, które pragniemy Ci złożyć w imieniu całej naszej rodziny parafialnej.

Na początku jednak, chcemy wyrazić swoją wdzięczność Panu Bogu za Twoją prawie już roczną obecność w naszej parafii.

Dziękujemy więc Panu Bogu za to, że Zostałeś nam - jak mówi dosłownie z łacińskiego Twoje imię - "od Boga dany".

Dziękujemy, że jesteś naszym duszpasterzem i przybliżasz nas do Niego.

Dziękujemy także, Tobie czcigodny księże Solenizancie, za dotychczasowe przewodnictwo duchowe i inicjowanie różnych przedsięwzięć religijnych i kulturalnych.

Dziękujemy za gospodarską dbałość o obiekty w naszej parafii i niestrudzone polepszanie ich stanu.

Dziękujemy za uśmiech, otwartość i życzliwość oraz za wszelkie dobro jakiego dotychczas za Twoją przyczyną dostąpili nasi parafianie.

Nade wszystko, dziękujemy jednak za Twoją pobożność, która ujmuje wszystkich parafian oraz za gorliwą modlitwę w intencji naszej parafii.

Ufamy, iż Ten, który Cię do nas posłał jako naszego przewodnika w drodze do nieba, będzie Cię darzył obfitością swoich łask, a w szczególności obdarzy Cię dobrym zdrowiem, wytrwałością oraz determinacją w  realizacji wszystkich wyzwań w naszej parafii zarówno duszpasterskich jak i gospodarczych.

Życzymy, aby nigdy w Tobie nie zgasł apostolski i prorocki niepokój, który będzie oczyszczał nasze sumienia.

Nie pozwalaj nam zeskorupieć i zagubić się w tym, nie wiadomo dokąd pędzącym świecie pełnym pokus i ułudy.

Bądź dla nas przykładem, obdarzaj nas miłosierdziem i przebaczeniem pochodzącym od Boga, lecz gdy potrzeba nie powstrzymuj świętego gniewu, czasami nawet "rozdrapując nasze rany, aby nie zabliźniły się błoną podłości".

Wierzymy, iż św. Józef ONMP nasz Patron, będzie wypraszał księdzu u Pana Boga  wszystkie potrzebne dary, a ludzka życzliwość będzie towarzyszyć każdemu dziełu, które ksiądz podejmuje dla dobra naszej parafii.

Niech Twoja Księże Solenizancie praca przynosi obfite owoce i jednoczy naszą parafię w jedną Chrystusową owczarnię.

Szczęść Boże !!!!!!!”