Jubileusz 225-cio lecia Diecezji Tarnowskiej !!!

Rok 2011 będzie w całej naszej diecezji Rokiem Jubileuszowym w czasie którego będziemy świętować 225-cio lecie utworzenia przez papieża Piusa VI naszej Diecezji Tarnowskiej.

Również nasza parafia w widoczny sposób włączy się w te obchody, gdyż oprócz uroczystości jubileuszowych obchodzonych we wszystkich parafiach, będziemy przeżywać w naszym kościele uroczystości na skalę diecezjalną. Mianowicie: 19 marca, w dniu naszego parafialnego Odpustu ku czci św. Józefa odbędzie się "Jubileusz Mężów i Ojców (Jubileusz Stowarzyszenia Rodzin Katolickich)" oraz 14 maja "Jubileusz Domowego Kościoła". Uroczyste Msze święte będą w te dni o godzinie 11:00, a przewodniczył im będzie Ks. Biskup.