Za kolędę: 2019/20 r. DZIĘKUJEMY!!!

Zakończyliśmy czas kolędy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy  za życzliwe i otwarte przyjmowanie nas w swoich domach. Wasze Rodziny i Wasze domy ogarniamy modlitwą i kapłańskim błogosławieństwem prosząc Boga, aby Was strzegł i ochraniał od wszelkiego zła i niebezpieczeństwa oraz aby Jego dary i łaski spłynęły na Was w obfitości.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA RORATY 2019

W dni powszednie Adwentu od poniedziałku do piątku o godz. 17:30, a w sobotę o godz. 6:30 zapraszamy na „RORATY”, czyli Mszę Świętą wotywną o Matce Bożej. W Lipinach roraty we wtorek, piątek i w sobotę o godz. o 16:00. Maryja jest dla nas wzorem przygotowania się na przyjście Pana Jezusa. Zachęcamy do licznego udziału w „roratach”, a rodziców prosimy, by pomogli swoim dzieciom wykonać lub nabyć lampiony adwentowe i w miarę swoich możliwości zechcieli towarzyszyć im w drodze do kościoła. Zachęcamy dzieci do przynoszenia na Roraty  lampionów oraz przygotowanych przez siebie, podpisanych imieniem i nazwiskiem małych serduszek z papieru, symbolizujących swoje dobre uczynki.

20 minut przed „roratami” zapraszamy na Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny, będzie też możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Będzie też losowanie figurki Matki Bożej. Pamiętajmy o wsparciu potrzebujących: dzieci z biednych rodzin, osób starszych, samotnych, choćby przez zakup świec Caritas, które są już do nabycia w naszym kościele.

Wypominki listopadowe 2019

W kościele parafialnym  modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych o godz. 17:00, w niedzielę 15 minut przed każdą Mszą Św.(za wyjątkiem wtorku i soboty)

We wtorek i sobotę wypominki w Lipinach o godz. 17:00;

Wypominki roczne od I niedzieli grudnia.

NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE W NASZEJ PARAFII

Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych codziennie w Luszowicach

NIEDZIELA o  15.30

w ciągu tygodnia  o  17.30  z obrzędem Komunii Św., po nabożeństwie Msza Św.

W sobotę w Luszowicach Różaniec po Mszy Św. o 6:30 (o 7:00)!!!;

W Lipinach we wtorek, piątek o 16:00, w sobotę o 17.30 po nabożeństwie Msza Święta