Dziękujemy za przyjęcie pielgrzymów i piękną gościnność.

Bardzo serdecznie dziękujmy Wszystkim, którzy ugościli pielgrzymów z Archidiecezji Przemyskiej, a zwłaszcza parafialnemu oddziałowi Caritas. Bóg Zapłać za piękne świadectwo miłości miłosiernej! Jestem wdzięczny Drodzy parafianie, że jak zawsze okazaliście wielką życzliwość i gościnność. Arcybiskup Metropolita Przemyski Adam Szal przekazuje wszystkim parafianom słowa wdzięczności i błogosławieństwo.

Prosimy o pomoc rodzinie Wężów ze Smykowa!!!

W sobotę 9 czerwca 2018r.  spalił się dom rodziny Wężów na Smykowie. Bardzo Was proszę o pomoc w imieniu rodziny przeżywającej nieszczęście. W przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek dla poszkodowanych. Proszę też o pomoc w postaci odzieży, pościeli, krzeseł, stołu, łóżek, pralki i innych potrzebnych rzeczy, aby wyposażyć tymczasowy dom w starej szkole. Dary proszę składać u sołtysa Smykowa Pana Żurawskiego. Dziękuję tym parafianom, którzy już okazali pomoc poszkodowanym. Dziękuję za przykład chrześcijańskiego miłosierdzia i proszę o modlitwę i materialne wsparcie poszkodowanej rodziny.

Dziękujemy za przygotowanie procesji i ołtarzy na Boże Ciało.

Gorąco dziękuję za przygotowanie procesji i ołtarzy na Boże Ciało: Straży Pożarnej z Lipin, Luszowic i Smykowa, Parafialnym Oddziałom Akcji Katolickiej i Caritas, Nadzwyczajnym Szafarzom Komunii Św., Ks. Wojciechowi, Siostrom zakonnym, Chórowi parafialnemu, Ministrantom i Lektorom, Ceremoniarzom, dzieciom i ich rodzicom, DSM, wszystkim darczyńcom oraz wszystkim uczestnikom procesji. Niech Chrystus Eucharystyczny obficie obdarzy Was swoją łaską. Bóg Zapłać za piękne świadectwo współpracy.

VIII Festyn Parafialny.

Zapraszamy serdecznie wszystkich parafian i gości na VIII Festyn Parafialny w niedziele 20.05.2018